Zapraszamy na konferencję Future of Enterprise Planning

Chcesz wiedzieć jak planowanie i analiza mogą poprawić zdolność reagowania na wyzwania i zmiany? Zapraszamy na konferencje "Future of Enterprise Planning" gdzie wspólnie z klientem Transfer Multisort Elektronik pokażemy jak SAP Analytics Cloud pomaga przekształcać planowanie w całej organizacji i podejmować odpowiedzialne decyzje biznesowe

Zdolność ciągłego i szybkiego dostosowywania się do zmian jest niezbędna w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu. Rozszerzone planowanie i analiza (xP&A – ang. extended planning & analysis) pozwala połączyć ludzi i plany na wskroś organizacji w celu zwiększenia wydajności, bez względu na rozwój wydarzeń. Wiele firm testuje obecnie swoje podejście do planowania i zastanawia się, jak je zmodernizować w przyszłości. SAP Analytics Cloud oferuje wszystkie funkcje niezbędne do nowoczesnego, opartego na współpracy planowania biznesowego w chmurze. W ramach prezentacji pokażemy jak wykorzystać narzędzie do planowania i integrowania planów takich jak: finanse, hr, łańcuch dostaw.

Rejestracja -> Future of Enterprise Planning | Efektywne planowanie przyszłości Twojej firmy

Zarejestruj się za darmo

Inne wydarzenia

Zarejestruj się

Formularz został wysłany.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Formularz nie został wysłany, popraw dane.

Proszę wpisać imię i nazwisko

Proszę wpisać nazwę firmy

Proszę wpisać nazwę stanowiska

Proszę wpisać adres e-mail

Proszę wpisać numer telefonu

Administratorem danych osobowych jest IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Próżnej 9, 00-107 Warszawa. Dane przetwarzane będą w celu identyfikacji uczestnika i obsługi udziału w webinarze, a także w celach statystycznych. Uzupełnienie pól oznaczonych jako fakultatywne, stanowi zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w tych polach. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na ważność przetwarzania dokonywanego przed jej wycofaniem. Informujemy również, że webinarium może być nagrywane. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się pod adresem https://ipopemabc.pl w zakładce: Polityka Prywatności.