MEATing 2023 - najważniejsze tegoroczne wydarzenie w branży mięsnej

W dniach 30-31.05.2023 zapraszamy na Kongres technologów, działów rozwoju i jakości branży mięsnej - MEATing 2023, którego jesteśmy Partnerem.

Na wydarzeniu nasz prelegent Bartosz Węcławek opowie jak przejąć kontrolę nad procesami produkcyjnymi dzięki SAP Manufacturing Execution System.

MEATing to wydarzenie sprzyjające nawiązywaniu i rozwijaniu relacji biznesowych, bowiem uczestnikami wydarzenia będą zarówno przedstawiciele zakładów przetwórczych, sieci handlowych, świata nauki, jak i reprezentaci firm-dostawców dla sektora mięsnego. To możliwość nawiązania rozmów handlowych i wymiany doświadczenia w prowadzeniu działalności przetwórczej.

30-31.05.2023

Centrum Kongresowe MAZURKAS w Ożarowie Mazowieckim

Rejestracja -> Rejestracja - MEATing 2023 - Kongres technologów, działów rozwoju i jakości branży mięsnej

Zarejestruj się za darmo

Inne wydarzenia

Zarejestruj się

Formularz został wysłany.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Formularz nie został wysłany, popraw dane.

Proszę wpisać imię i nazwisko

Proszę wpisać nazwę firmy

Proszę wpisać nazwę stanowiska

Proszę wpisać adres e-mail

Proszę wpisać numer telefonu

Administratorem danych osobowych jest IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Próżnej 9, 00-107 Warszawa. Dane przetwarzane będą w celu identyfikacji uczestnika i obsługi udziału w webinarze, a także w celach statystycznych. Uzupełnienie pól oznaczonych jako fakultatywne, stanowi zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w tych polach. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na ważność przetwarzania dokonywanego przed jej wycofaniem. Informujemy również, że webinarium może być nagrywane. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się pod adresem https://ipopemabc.pl w zakładce: Polityka Prywatności.