RUNDMC - przegląd nowoczesnych rozwiązań MES w technologii SAP

Już 02.03.2023 zapraszamy na bezpłatne spotkanie online w ramach #RUNDSC, gdzie Nasz Ekspert Błażej Motyka wraz z SAP Polska opowie o rozwiązaniach MES w technologii SAP.

Na wydarzeniu przedstawimy możliwe do uzyskania korzyści biznesowe z wdrożenia systemu MES. Porównamy również specyfikę i funkcjonalności najnowszego produktu MES z portfolio SAP, czyli Digital Manufacturing Cloud, z naszym autorskim rozwiązaniem IBC MES. Na koniec, podzielimy się wnioskami ze zrealizowanego właśnie z sukcesem startu produkcyjnego SAP S/4HANA + IBC MES, w branży spożywczej.

2 marca g.10:00 
Bezpłatne spotkanie online 

Nie czekaj i dołącz już dziś!

Zarejestruj się za darmo

Inne wydarzenia

Zarejestruj się

Formularz został wysłany.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Formularz nie został wysłany, popraw dane.

Proszę wpisać imię i nazwisko

Proszę wpisać nazwę firmy

Proszę wpisać nazwę stanowiska

Proszę wpisać adres e-mail

Proszę wpisać numer telefonu

Administratorem danych osobowych jest IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Próżnej 9, 00-107 Warszawa. Dane przetwarzane będą w celu identyfikacji uczestnika i obsługi udziału w webinarze, a także w celach statystycznych. Uzupełnienie pól oznaczonych jako fakultatywne, stanowi zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w tych polach. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na ważność przetwarzania dokonywanego przed jej wycofaniem. Informujemy również, że webinarium może być nagrywane. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się pod adresem https://ipopemabc.pl w zakładce: Polityka Prywatności.