SAP NOW 2023

SAP NOW - Nie mogło nas tam zabraknąć! Jako złoty Partner wydarzenia, mieliśmy okazję już po raz kolejny gościć w Sopocie i być częścią tego jedynego w swoim rodzaju eventu.

Dyrektor IPOPEMA – Radosław Jach, wspólnie z przedstawicielem Klienta, Prezesem Wielton - Piotrem Kusiem, zaprezentowali podejście do realizacji jednego z największych projektów wdrożeniowych SAP S/4HANA Cloud, Private Edition. Dziękujemy Wielton za chęć podzielenia się wiedzą i współpracę przy organizacji wystąpienia.

Masa wiedzy, wymiana doświadczeń, inspirujące spotkania i ważne słowa. SAP NOW 2023 zapisze się w naszej pamięci na długo.

Zarejestruj się za darmo

Inne wydarzenia

Zarejestruj się

Formularz został wysłany.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Formularz nie został wysłany, popraw dane.

Proszę wpisać imię i nazwisko

Proszę wpisać nazwę firmy

Proszę wpisać nazwę stanowiska

Proszę wpisać adres e-mail

Proszę wpisać numer telefonu

Administratorem danych osobowych jest IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Próżnej 9, 00-107 Warszawa. Dane przetwarzane będą w celu identyfikacji uczestnika i obsługi udziału w webinarze, a także w celach statystycznych. Uzupełnienie pól oznaczonych jako fakultatywne, stanowi zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w tych polach. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na ważność przetwarzania dokonywanego przed jej wycofaniem. Informujemy również, że webinarium może być nagrywane. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się pod adresem https://ipopemabc.pl w zakładce: Polityka Prywatności.